مقایسه کامل دوربین آیفون های جدید

اپل پس از مدت‌ها انتظار آیفون ایکس، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را معرفی کرد. آیفون ایکس دارای دوربین دوگانه به‌ صورت عمودی است و دوربین دوگانه آیفون ۸ پلاس به‌ صورت افقی در پشت‌ گوشی هوشمند قرار دارد. آیفون ۸ هم ساختار قدیمی آیفون را حفظ کرده و با یک دوربین در پشت‌ گوشی هوشمند عرضه‌ شده است.

در آیفون X (آیفون ۱۰) لرزش گیر اپتیکال بر روی هر دو لنز دوربین تعبیه شده و لنز عریض و دارای زاویه بازتر در مقایسه با نسل قبلی دوربین‌های دوگانه اپل در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. به طور کلی قابلیت‌های عکاسی و لنزها در آیفون ایکس ارتقا پیدا کرده‌اند.

قابلیت زوم دیجیتالی در آیفون ایکس و آیفون ۸ پلاس ۱۰X است و این قابلیت نسبت به سری قبلی آیفون‌ها بهبود یافته است. اگر کیفیت فایل خام عکس‌ها و پردازش بر روی عکس‌ها برای شما مهم است باید گفت هر سه‌ گوشی هوشمند جدید اپل در این زمینه با هم برابری می‌کنند و کیفیت فایل خام عکس در هر سه‌ گوشی هوشمند یکسان است.

آیفون ایکس دارای قابلیت‌های ویژه‌ای برای عکاسی پرتره بوده و به‌ روزرسانی نرم‌افزاری آی او اس ۱۱ تحولات زیادی در اپلیکیشن دوربین آیفون به وجود خواهد آورد. همان‌طور که می‌دانید آیفون ایکس با قیمت ۹۹۹ دلار عرضه می‌شود.

نظر بدهید